Medyacark Haber Sitesi
HV
20 TEMMUZ Cumartesi 19:53
Advert Advert Advert

ADAPAZARI’NIN YARINLARI DAHA GÜZEL OLACAK

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Adapazarı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, “Demokrasinin ve kalkınmanın yerelden başladığı inancıyla Türkiye Yüzyılı şehirleri için çalışmaya, eser ve hizmet belediyeciliğimizi Adapazarı’mızda sürdürmeye hazırız ve kararlıyız. İnşaallah yepyeni bir vizyonla milletimizin huzurunda olmanın sorumluluğunu üzerimizde taşıyarak Adapazarı’nın yarınlarını çok daha müreffeh bir hüviyete kavuşturacak çalışmalar yapmayı sürdüreceğiz.” dedi.

YEREL
Giriş Tarihi : 14-03-2024 16:15
ADAPAZARI’NIN YARINLARI DAHA GÜZEL OLACAK

Işıksu’dan Yoğun Tempo
Adapazarı Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, seçim çalışmalarını yoğun tempoda sürdürüyor. Işıksu’ya Cumhur İttifakı İlçe Başkanları, Cumhur İttifakı
teşkilatları ve meclis üyesi adayları da eşlik ediyor. Işıksu son olarak Bahçıvan (Eski Reji) Sokakta
esnafı ziyaret etti; AK Parti Adapazarı Yeni İlçe Yönetim Kurulu Toplantısına katıldı; AK Parti Adapazarı
İlçe Gençlik Kollarının İftara 5 Kala programına katılarak vatandaşlarla bir araya geldi; Kurtuluş Mahallesinde Hane İftarı ve Dayal Mimarlık iftar programlarına katıldı ve akşam Fatih Camii’nde teravih namazının ardından camii cemaatiyle buluştu. AK Parti Sakarya Milletvekilleri Lütfi Bayraktar ve Ertuğrul Kocacık, Işıksu’nun seçim programlarına katılarak vatandaşlarla sohbet etti, talep ve düşüncelerini dinledi.

 

Adapazarı’mızda Muhabbet Var
Seçim programlarını değerlendiren Işıksu, “Adapazarı’mızda muhabbet var. Her zaman olduğu gibi hep sahadayız ve milletimizleyiz. AK Parti Sakarya Milletvekillerimiz Lütfi Bayraktar ve Ertuğrul Kocacık'a programlarımızda bizlerle oldukları için şükranlarımı sunuyorum. Demokrasinin ve kalkınmanın yerelden başladığı inancıyla Türkiye Yüzyılı şehirleri için çalışmaya, eser ve hizmet belediyeciliğimizi Adapazarı’mızda sürdürmeye hazırız ve kararlıyız. İnşaallah yepyeni bir vizyonla milletimizin huzurunda olmanın sorumluluğunu üzerimizde taşıyarak Adapazarı’nın yarınlarını çok daha müreffeh bir hüviyete kavuşturacak çalışmalar yapmayı sürdüreceğiz.” ifadelerini kullandı.

 

Gerçek Belediyecilik Devam Edecek
AK Parti Sakarya Milletvekili Ertuğrul Kocacık, “Cumhur İttifakı olarak Adapazarı’mızda çok güzel birlik ve beraberlik var. Mutlu Başkanımıza da hemşehrilerimizin yoğun teveccühü var. İnşaallah 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde eser ve hizmet siyaseti sürsün, gerçek belediyecilik devam etsin diye hep birlikte hazırız ve kararlıyız. Seçimlerden zaferle ayrılarak milletimiz için hep birlikte aşkla hizmet etmeye devam edeceğiz.” diye konuştu.

 

Mutlu Başkanla Yola Devam
AK Parti Sakarya Milletvekili Lütfi Bayraktar ise “Cumhur İttifakı tam kadro Adapazarı’mızda sahada. Başkanımız ve Başkan Adayımız Mutlu Işıksu, AK Parti İlçe Başkanımız Samet Çağlayan, MHP İlçe Başkanımız Recep Usta ve tüm teşkilatlarımıza gayretleri için çok teşekkür ediyoruz. Adapazarı’mızda çok güzel bir netice bekliyoruz. Mutlu Başkanımızla yola devam ederek daha nice güzel çalışmaları milletimizle buluşturacağız inşaallah. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin.” dedi.

meleknur cengiz meleknur cengiz

YORUMLAR