Medyacark Haber Sitesi
HV
18 TEMMUZ Perşembe 21:29
Advert Advert Advert

Başkan Adayı Alemdar’dan SATSO’da iş birliği mesajı

Cumhur İttifakı AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, TBMM KEFEK Komisyonu Başkanı Erdoğan, Milletvekili Bayraktar, İl Başkanı Tever ile birlikte SATSO’yu ziyaret etti. Başkan Adayı Alemdar, “Şehrin kalkınması, büyümesi, gelişmesi için üreten, istihdam oluşturan, ihracat yapan herkesle istişare yapmaya, birlikte hareket etmeye hazırız. Tüm enerjimiz, heyecanımız şehrimizin geleceği, daha güzel yarınlarıdır. SATSO Başkanımız Akgün Altuğ’a, Meclis Başkanımız Erdem Ercan’a ve SATSO yönetimine teşekkür ediyorum” dedi.

EĞİTİM
Giriş Tarihi : 26-01-2024 18:29
Başkan Adayı Alemdar’dan SATSO’da iş birliği mesajı

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. TBMM KEFEK Komisyonu Başkanı Çiğdem Erdoğan, Milletvekili Lütfi Bayraktar, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever ve İl Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Serdar Akgün’ün katıldığı programda, Başkan Adayı Alemdar’ı SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, SATSO Meclis Başkanı Erdem Ercan, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu ve SATSO yönetimi karşıladı. Program sonunda SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, Başkan Adayı Alemdar’ı Şubat ayı Meclis Toplantısı’na davet ederek davet mektubunu takdim etti.
 

Sakarya’nın üretim potansiyelini her geçen gün artırıyoruz
Nazik ziyaret için teşekkürlerini paylaşan ve Başkan Adayı Alemdar’a adaylığının hayırlı olmasını dileyen SATSO Başkanı Akgün Altuğ, “Yusuf başkanımızın Büyükşehir Belediyesi adaylığı şehrimiz için hayırlı olsun. İş dünyası adına Yusuf Alemdar’ın aday olmasından oldukça memnuniyet duyduk. Kendisini 20 yılı aşkın süredir tanıyoruz. Bizler siyasilerimizle uyumlu çalışıyoruz. Sakarya’mız üreten bir şehir. Hedefimiz bu üretimi her geçen gün artırmak. Üretimi artırmak için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Şehrimiz aynı zamanda coğrafi olarak da çok güzel bir konumda. Şehrimize çok ciddi anlamda yatırımcı geliyor. İnşallah bizlerde bu yatırımları en doğru şekilde değerlendirerek şehrimize ivme kazandırmaya devam edeceğiz” dedi.

 

AK belediyecilik Yusuf Alemdar ile güçlenecektir
Programda konuşan TBMM KEFEK Komisyonu Başkanı, Milletvekili Çiğdem Erdoğan, “SATSO gibi güzide bir kuruluşumuzu ziyaret etmekten memnuniyet duyuyoruz. Sakarya’mız tarım, turizm, eğitim, sanayi ve ticaret kenti olma özelliği ile büyük bir öneme sahip. Bu anlamda Ticaret ve Sanayi Odamızla işbirliğini de çok önemsiyoruz. 22 yılda yaptığımız çalışmalar AK belediyeciliğinin bir örneğidir. İnşallah Yusuf Alemdar ile birlikte bu örnek belediyeciliğimiz daha da güçlenerek devam edecektir. SATSO Başkanımız Akgün Altuğ ve yönetimine, Meclis Başkanımız Erdem Ercan’a ve tüm SATSO ekibine ev sahiplikleri için teşekkür ediyor, şehrimiz adına gerçekleştirdikleri çalışmalarda başarılar diliyorum” dedi.

 

Şehrin bütün aktörleriyle istişare edeceğiz
Konuşmasında yeni bir dönemin başladığının altının çizen Lütfi Bayraktar ise, “AK sevdamız için yeni bir dönem başlıyor. Bu yeni dönemde inşallah Cumhur İttifakı olarak Yusuf Alemdar ile birlikte çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Şehrin bütün aktörleriyle istişare edeceğiz. İnşallah bundan sonra çok daha yakın çalışacağız. Bu şehrin hizmetindeyiz” dedi.

 

Şehrimizin ekonomisine önemli katma değer sağlayacağız
AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, Sakarya’nın sanayi alanındaki potansiyeline vurgu yaparak, “Sık sık bir araya gelecek ve şehrimiz adına somut adımlar atacağız. Bizim tek sevdamız tek derdimiz Sakarya. Özellikle sanayi alanında gerçekleştireceğimiz hamlelerle şehrimizin ekonomisine önemli katma değer sağlayacağız. Sakarya bu potansiyele fazlasıyla sahip bir şehir. İnşallah bizler de güçlü bir istişare ile bu potansiyele sahip çıkacağız” dedi.

 

İş dünyası ile iş birliği içinde çalışacağız
SATSO Başkanı Altuğ, Meclis Başkanı Ercan ve SATSO yönetimine nazik karşılamaları için teşekkür ederek sözlerine başlayan Başkan Adayı Yusuf Alemdar, şehrin üretim, istihdam, ihracat ve büyümesine katkı sağlayan iş dünyası ile birlikte çalışacak olmaktan büyük mutluluk duyduğunu kaydetti.

 

Sakarya’mızın sanayi alanındaki nabzını her daim yüksek tutacağız
Başkan Adayı Alemdar, “Şehrin kalkınması, büyümesi, gelişmesi için üreten, istihdam oluşturan, ihracat yapan herkesle istişare yapmaya, birlikte hareket etmeye hazırız. Tüm enerjimiz, heyecanımız şehrimizin geleceği, daha güzel yarınlarıdır. Şehirde üretime katkı sunan meslek odalarımızla belli zamanlarda bir araya gelecek, Sakarya’mızın sanayi alanındaki nabzını her daim yüksek tutacağız. SATSO Başkanımız, Meclis Başkanımız, iş insanlarımızla bu şehrin geleceğine parlak bir mühür vuracağımıza yürekten inanıyorum. Şehrimizin gücünü ve imkânlarının yanı sıra sanayicilerimizin talep ve isteklerini de çok iyi biliyoruz. İş dünyamızla istişare ederek sorunlara çözüm üreteceğiz. Birlikteliği sağlayacak, hep beraber şehrimizi yarınlara en güzel şekilde hazırlayacağız” diye konuştu.

meleknur cengiz meleknur cengiz

YORUMLAR