Medyacark Haber Sitesi
HV
20 TEMMUZ Cumartesi 18:03
Advert Advert Advert

Başkan Adayı Yusuf Alemdar Atatürk Sanayi Sitesini ziyaret etti

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Atatürk Sanayi Sitesini ziyaret etti.

YEREL
Giriş Tarihi : 31-01-2024 13:38
Başkan Adayı Yusuf Alemdar Atatürk Sanayi Sitesini ziyaret etti

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor. Erenler’de bulunan Atatürk Sanayi Sitesinde güne başlayan Başkan Adayı Alemdar, sanayi esnafını ziyaret ederek hayırlı işler temennisinde bulundu. Atatürk Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Bayrak ve yönetimi ile bir araya gelen Başkan Adayı Alemdar’a, Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül, SESOB Başkanı Hasan Alişan, AK Parti Erenler İlçe Başkanı Ömer Barik eşlik etti.
 

Yusuf başkanımız esnafın halini bilir
Atatürk Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Bayrak, “Sizleri burada ağırlamaktan onur duyduk. 31 Mart Seçimleri şehrimizin tüm kesimleri gibi bizleri de heyecanlandırıyor. Bizler sanayi esnafı olarak sizlerle birlikte hareket ettikten sonra hiçbir engelin önümüzde duramayacağı inancına sahibiz. Bu konuda sizlere de güveniyor, esnafımızın derdine ilaç olacağınıza inanıyoruz” diye konuştu. SESOB Başkanı Hasan Alişan, “Yusuf başkanımız esnaftır. Esnafın halini bilir. Esnafın derdiyle dertlenir. Ümit ediyorum ki 31 Mart sonrası Sakarya esnafımız için çok daha farklı bir süreç olacaktır. Sanayi esnafımız şehrimiz için hayati bir önem taşıyor. Yusuf başkanımız da bu önemin fazlasıyla farkında ve çalışmalarını bu yönde geliştirecektir. Bu vesile ile nazik ziyaretlerinden dolayı ben kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

 

Vatandaşlarımızın sorunlarına yaklaşırken kendimizi onların yerine
koyacağız

Nazik ev sahipliği için sanayi esnafına teşekkür ederek sözlerine başlayan Alemdar, “İlk esnaf ziyaretimizi Atatürk Sanayi’den başlattık. Esnafımızın sorunlarını ve önerilerini dinlemek istedik. Her zaman söylerim bir vatandaşın derdi belki bir başkası için önemsiz gibi görünebilir fakat o vatandaş için çok önemlidir. Bizler de vatandaşlarımızın sorunlarına yaklaşırken kendimizi onların yerine koyarak çözüm yöntemlerimizi bu liyakatle gerçekleştireceğiz. Bu şehir hepimizin ve bizler de büyük bir aileyiz. İnşallah bir ailenin fertleri gibi hep birlikte geleceğe yürüyeceğiz” diye konuştu.

meleknur cengiz meleknur cengiz

YORUMLAR