Medyacark Haber Sitesi
HV
20 TEMMUZ Cumartesi 17:56
Advert Advert Advert

''Ferizli'de Eser ve Hizmet Siyaseti Devam Edecek''

Ferizli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Ferizli Belediye Başkan Adayı İsmail Gündoğdu, ilçe merkezinde kahvehane ziyaretleri yaparak vatandaşlarla bir araya geldi.

YEREL
Giriş Tarihi : 15-02-2024 16:59
''Ferizli'de Eser ve Hizmet Siyaseti Devam Edecek''

ÇAYLARINI İÇTİ SOHBETLERİNE ORTAK OLDU
Ferizli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Ferizli Belediye Başkan Adayı İsmail Gündoğdu, ilçede vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Ziyaretlerinde vatandaşlardan yoğun ilgi gören Gündoğdu, vatandaşların beklentilerini dinleyerek çalışmaları hakkında bilgiler veriyor. Gündoğdu son olarak ilçenin merkezinde bulunan kahvehanelerdeki vatandaşlarla buluştu. Ziyarete AK Parti Ferizli İlçe Başkanı Ramazan Serhoş ve MHP Ferizli İlçe Başkanı Veysel Dikbaş'ın yanı sıra ilçe teşkilatları ile belediye meclis üyeleri de katıldı.

 

FERİZLİ 31 MART’A HAZIR
Gündoğdu, “Hamdolsun Ferizli’miz 31 Mart’ta hazır. Milletimiz temelleri insanımızın gönlündeki vatan sevgisinde atılan Cumhur İttifakına tam destek veriyor. Ferizli’de eser ve hizmet siyaseti ile Türkiye Yüzyılı yolculuğumuz devam edecek. Bizler Cumhur İttifakının tüm bileşenleri ile Ferizli için canla başla çalışmayı sürdüreceğiz. Vatandaşlarımızın desteği bizlere bu yolda büyük bir güç veriyor. Allah hepinizden razı olsun” dedi.

 

ESER VE HİZMET SİYASETİ
Gündoğdu son olarak şunları kaydetti: “5 yılda halka hizmet hakka hizmettir düsturu ile ilçemiz için gece gündüz çalıştık. Şimdi Ferizli için yeni bir dönem. Eser ve hizmet siyasetimizi sürdürüp ilçemizi Türkiye Yüzyılına taşıyacağız. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, 31 Mart seçimlerinde Ferizli’de sandıkları patlatıp sizden aldığımız bu güç ile Ferizlimizi daha güçlü yarınlara hazırlayacağız.” AK Parti Ferizli İlçe Başkanı Ramazan Serhoş ve MHP Ferizli İlçe Başkanı Veysel Dikbaş’da vatandaşlara 31 Mart seçiminin öneminden bahsederken Cumhur İttifakının birlikteliğine vurgu yaptı.

meleknur cengiz meleknur cengiz

YORUMLAR