Medyacark Haber Sitesi
HV
20 TEMMUZ Cumartesi 19:03
Advert Advert Advert

“Hep birlikte nice başarılara, nice şampiyonluklara”

Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Sakaryaspor’un yeni takım otobüsüyle Rüstemler Tesisleri’ne geldi. Alemdar, “Biz Sakarya’da doğduk, burada büyüdük.

YEREL
Giriş Tarihi : 29-01-2024 20:15
“Hep birlikte nice başarılara, nice şampiyonluklara”

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Sakaryaspor’a takım otobüsü hediye etti. Takım otobüsünün direksiyonuna geçen Başkan Adayı Alemdar’ı Rüstemler Tesisi’nde Sakaryaspor Kulüp Başkanı Cumhur Genç, yönetimi ve taraftarlar karşıladı. Dış giydirmeleri yapılan, iç kısımları yenilenen otobüs düzenlenen törenle
 

Sakaryaspor’a teslim edildi.
Programda TBMM KEFEK Komisyonu Başkanı Çiğdem Erdoğan, AK Parti Milletvekilleri Ali İnci, Ertuğrul Kocacık ve Murat Kaya, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, MHP İl Başkanı Oğuz Alkaş, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül, Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan yer aldı.

 

Sakaryaspor bizim gözbebeğimiz
Sakaryaspor Kulüp Başkanı Cumhur Genç, Sakaryaspor camiası adına takım otobüsü içinteşekkürlerini  paylaşarak, Sakaryaspor’u layık olduğu yere hep birlikte götüreceklerini söyledi. TBBM KEFEK Komisyonu Başkanı Çiğdem Erdoğan, şehrin markası Sakaryaspor’un her zaman yanında olmaya devam edeceklerinin altını çizerek, “Sakaryaspor bizim gözbebeğimiz. Takımımızla gurur duyuyoruz. Bugün de yeni takım otobüsümüz kulübümüze kazandırıldı. Hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

 

Sakaryaspor takım otobüsü hayırlı olsun
Sakaryaspor’un yeni takım otobüsünün direksiyonuna geçerek tesislere gelen Başkan Adayı Alemdar, yeşil-siyahlı ekibin yanında olmaya devam edeceklerini vurguladı. Alemdar, “Biz Sakarya’da doğduk, burada büyüdük. Bu şehre olan sevdamızla bugünlere geldik. Şehrimizin en büyük markası Sakaryaspor’a bir katkımız olsun istedik. Bugün itibariyle de takım otobüsümüzü teslim etik. Rabbim kaza göstermesin. Hayırlı olsun” dedi.

 

Başkan Genç ve Teknik Direktör Şanlı’yla görüştü
Sakaryaspor Teknik Direktörü Tuncay Şanlı ile de kısa bir görüşme yapan Başkan Adayı Yusuf Alemdar, teknik heyet ve takıma başarılar diledi. Her zaman yanlarında olacaklarını, Sakaryaspor’a inandıklarını belirten Alemdar, hedefin Süper Lig olduğunu kaydetti.

meleknur cengiz meleknur cengiz

YORUMLAR