Medyacark Haber Sitesi
HV
18 TEMMUZ Perşembe 21:16
Advert Advert Advert

Işıksu: “600 Hanede İftar Sofrasına Konuk Olacağız”

Adapazarı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, “Birlikte bereket var.

SİYASET
Giriş Tarihi : 11-03-2024 18:17
Işıksu: “600 Hanede İftar Sofrasına Konuk Olacağız”

Cumhur İttifakı Tam Kadro Hane İftarlarında
Adapazarı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, her Ramazan olduğu gibi bu Ramazan ayında da güzel bir çalışmaya imza atıyor. Başkan Işıksu yaptığı açıklamada, Cumhur İttifakı kadroları ile birlikte belirlenen 600 hanede iftar sofralarına konuk olacaklarını duyurdu. Gerçekleştirilen çalışmaya, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, MHP Adapazarı İlçe Başkanı Recep Usta, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan, İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Genç, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili, Cumhur İttifakı meclis üyesi adayları ile Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcıları, Fatih Çelikel, Yusuf Özden, Bilal Kuriş, Nilgün Akman ve Bahtiyar Nalbant katılacak.

 

Ramazan Bereketini Paylaşmaya Devam
Işıksu, yaptığı açıklamada, “Adapazarı Belediyesi olarak gençler, çocuklar, yaşlılar, engelliler, kadınlar ve tüm toplumsal kesimlere karşı duyarlı, kapsayıcılığı yüksek sosyal belediyecilik hizmetlerimizi her yıl daha da geliştirerek devam ettirdik. İhtiyaç sahibi kamu kurumlarınca tespit edilen ve Adapazarı sınırlarında yaşayan her vatandaşımıza maddi ve manevi destek olarak topluma karşı soyutlanmasının önüne geçecek çalışmalara katkı sağladık. Kızılay başta olmak üzere sosyal vakıflarla iş birliğimizi daha da güçlendirerek örnek çalışmaları hayata geçirdik. Her gün olduğu gibi özellikle Ramazan ayında milletimizle gece gündüz birlikte olarak Ramazan ayının bereketini paylaştık, paylaşmaya devam  ediyoruz.” diye konuştu.

 

Birlikte Bereket Var
Bu yıl Ramazan ayında 600 hanede iftar sofralarına misafir olacaklarını duyuran Işıksu, “Birlikte bereket var. Birliğimiz daim olsun. Göz yaşı döken din kardeşlerimizin imtihanları son bulsun. Başta katil İsrail olmak üzere tüm zalimler kahr-u perişan olsun. Hak dinimiz İslam, cihanda muzaffer olsun.Yardımcılarımızla belirlediğimiz 600 hanede iftar sofrasında olacak, kıymetli hemşehrilerimizle bir olmanın güzelliğini, muhabbet ve samimiyetin bereketini paylaşacağız inşaallah.” ifadelerini kullandı.

meleknur cengiz meleknur cengiz

YORUMLAR