Medyacark Haber Sitesi
HV
20 TEMMUZ Cumartesi 18:12
Advert Advert Advert

Kılıçaslan ziyaretlerini sürdürüyor

İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selçuk Kılıçaslan, il yönetimi ile birlikte Sakarya Genç Girişimciler ve İşadamları Derneği (SAGİAD) Başkanı Zafer Pekdemir ve yönetimini, Sakarya Ticaret Borsası (STB) Başkanı Mustafa Genç, Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem ve muhtarları ziyaret etti.

YEREL
Giriş Tarihi : 21-02-2024 15:36
Kılıçaslan ziyaretlerini sürdürüyor

“İŞ DÜNYASIYLA EL ELE YÜRÜYECEĞİZ”
Sakarya’yı ticaret ve iş dünyasıyla el ele yürüyerek büyüteceklerini ifade eden İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selçuk Kılıçaslan, bu süreçte en çok gençlerin enerjisine ihtiyaç duyduklarını söyledi. Kılıçaslan, “Sakarya ticaretin beşiğinde yer alan, sanayisini her geçen gün büyüten bir şehir. Bu büyümeye katkı sağlarken, genç girişimci kardeşlerimizi önünü açacak yeni projelerle de destekleyeceğiz. Sakarya’nın her an bir adım öne çıkması için gereken her şeyi yaparken sadece elimizi değil, gövdemizi de taşın altına koymaya hazırız.” ifadelerini kullandı.

 

“MUHTARLAR İLE KOORDİNASYON ÖNEMLİ”
Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem ve muhtarlara yaptığı ziyarette Sakarya’nın en temel idarecilerinin muhtarlar olduğunu dile getiren Kılıçaslan, “Bizler üst yönetimlerden önce muhtarlar ile iletişim halinde olmalıyız. Çünkü ülkedeki en temel yöneticiler muhtarlardır. İnsanlar ile bire bir muhatap olan, onların sorunlarını en yakından gören idareciler olan muhtarlarımız ile koordinasyon içinde çalışacağız. Vatandaşlarımızın sorunlarıyla hemhal olmak isteyen tüm yöneticilerin de bu şekilde olması gerektiğini düşünüyorum.” dedi.
 

“ÇİFTÇİLER BAŞIMIZIN TACI”
Sakarya’nın başlı başına bir tarım kenti olduğunu ve Türkiye’nin en verimli topraklarından birine sahip olduğunu ifade eden Kılıçaslan, “Sakarya tarımının katledilmemesi için tarımsal alanların imara açılmasının önüne geçilmesi gerekmekte. Belki de Türkiye’nin en verimli arazilerini rant için imara açmak ihanetten başka bir şey değildir. Bu güzelim topraklarda yetişen ürünlerin ihracatı ve ithalatı konusunda çiftçimizi destekleyen kurumlar ile yapılacak çalışmalarda bizlere katkı sağlayacak başkanlarımıza da şükranlarımızı sunuyorum.” dedi.

meleknur cengiz meleknur cengiz

YORUMLAR