Medyacark Haber Sitesi
HV
20 TEMMUZ Cumartesi 17:50
Advert Advert Advert

“Şehrimizin tamamında büyük bir hizmet seferberliği başlatacağız”

Karasu Ziraat Odası’nı ziyaret eden Başkan Adayı Alemdar, “Sakarya’mızın gelecek vizyonunu dikkate alarak yatırımlarımızı bu vizyon doğrultusunda hayata geçirmeyi planlıyoruz. Bugünü değil, geleceği inşa etmenin sorumluluğuyla Türkiye Yüzyılı idealine ulaşmak için büyük bir hizmet seferberliği yürüteceğiz” dedi.

YEREL
Giriş Tarihi : 05-02-2024 20:31
“Şehrimizin tamamında büyük bir hizmet seferberliği başlatacağız”

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, ziyaretlerine Karasu Ziraat Odası ile devam etti. Oda Başkanı Selami Arık ve üyeleri tarafından karşılanan Alemdar’a, Milletvekili Lütfi Bayraktar, Karasu Belediye Başkanı ve Başkan Adayı İshak Sarı, MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı İsmail Filizfidanoğlu, AK Parti Karasu İlçe Başkanı Recep Aksu, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Necmettin Erbakan Civelek, MHP İlçe Başkanı Hamza Uğur, Karasu Muhtarlar Derneği Başkanı İsmail Hakkı Topaloğlu eşlik etti.
 

Ağırlamaktan memnuniyet duyduk
Ziyarette konuşan Oda Başkanı Selami Arık, “Yusuf Başkanımızı burada ağırlamaktan onur duyuyoruz. Kendisi siyasi geçmişi itibariyle önemli bir tecrübeye sahip. Ben inanıyorum ki, bu köklü tecrübesini hem şehrimiz hem de ilçemiz için en doğru şekilde kullanacaktır. Bu vesile ile ben bir kez daha 31 Mart seçimlerinin ülkemize ve şehrimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” diye konuştu.

 

Karasu 31 Mart’ta tarih yazacak
Milletvekili Lütfi Bayraktar, Karasu halkına güvendiklerini ifade ederek, “Karasu’da İshak Başkanımızla ve Büyükşehir’de Yusuf Başkanımızla şehrimiz ve ilçemiz için daha güzel hizmetleri hayata geçireceğiz. Bizler Karasulu hemşehrilerimize güveniyoruz. Sizlerin de desteği ile inşallah Cumhur İttifakı’mız 31 Mart’ta en yüksek oyu alarak tarih yazacaktır” dedi.

 

Karasu her zaman en iyisine layıktır
Konuşmasında Karasu’nun gelişimine dikkat çeken Başkan Adayı Alemdar, “Göreve geldiğimiz günden itibaren Karasu ilçemizi eş zamanlı olarak geliştireceğiz. Turizmden tarıma, sanayiden şehirleşmeye kadar birçok alanda çalışma yürüteceğiz. Karasu bulunduğu bölge itibariyle çok kıymetli. Bizler 31 Mart’tan sonra genel başkan yardımcımızla, milletvekillerimizle, belediye başkanlarımızla, muhtarlarımız ve STK’larımızla bir araya gelecek, ilçemiz için en doğru çalışma planını ortaya koyacağız. Şunu net bir şekilde ifade etmeliyim ki, Karasu her zaman en iyisine layıktır” dedi.

Hizmet seferberliği başlayacak
Başkan Adayı Alemdar, sözlerini şu şekilde tamamladı: “Sakarya’mızın gelecek 50 ve 100 yıllık ihtiyaçlarını dikkate alarak yatırımlarımızı buna göre hayata geçirmeyi planlıyoruz. Bizler günü kurtarmanın peşinde olmayacağız. Dolayısıyla günlük siyasetin popülist uygulamalarına itibar etmeyeceğiz. Her daim geleceği inşa etmenin sorumluluğuyla hareket eden Cumhur İttifakı’mızın Türkiye Yüzyılı idealine ulaşması için büyük bir hizmet seferberliği başlatacağız.”

meleknur cengiz meleknur cengiz

YORUMLAR