Medyacark Haber Sitesi
HV
18 TEMMUZ Perşembe 19:54
Advert Advert Advert

Yusuf Alemdar’a Çarşamba Pazarı’nda yoğun ilgi

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Çarşamba Pazarı’nda esnaf ve vatandaşlarla buluştu.

YEREL
Giriş Tarihi : 31-01-2024 22:34
Yusuf Alemdar’a Çarşamba Pazarı’nda yoğun ilgi

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam ediyor. Ziyaretlerinde sık sık esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Alemdar, bu kez Çarşamba Pazarı esnafı ve alışveriş için pazara gelen vatandaşlarla buluştu. Tezgahı başındaki esnafa hayırlı kazançlar dileğinde bulunan Alemdar, kendisine yoğun ilgi gösteren vatandaşlara karanfil dağıttı.
 

Şehrimize en iyi hizmeti sunmak için hazırız
Pazar ziyaretinde vatandaşların talep ve önerilerini alan Başkan Adayı Alemdar, Sakarya’ya hizmet gibi ulvi bir sorumluluk üstlendiklerinin altını çizerek, “Her zaman en iyiyi, en güzeli düşünüyoruz. Hemşehrilerimiz desteği ve duası ile inşallah 31 Mart’ın hemen ardından şehre en iyi şekilde hizmet sunacağız.”

 

Sorumluluğumuzun farkındayız
“Yerel yönetimlerimizle, iş dünyamızla, esnaflarımızla, vatandaşlarımızla, şehrimizin tüm dinamikleriyle birlik içerisinde olup, kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz. Sakarya’ya hizmet edecek olmanın sorumluluğunu taşıyoruz. Rabbim muvaffak eylesin” dedi.

 

Alemdar’dan destek teşekkürü
Başkan Adayı Alemdar, “Bugün hemşehrilerimizin alışveriş yaptığı ve bir aile ortamının oluştuğu Çarşamba Pazarı’nda güler yüzleri, ilgi ve destekleriyle bizi karşılayan tüm esnaflarımıza ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.”

 

Ortak paydamız Sakarya
“Her zaman olduğu gibi, şehrimizdeki ekonomik canlılığı sağlayan tüm paydaşlarımızı desteklemeye devam edeceğiz. İnşallah 31 Mart sonrası pazar esnafımızın taleplerini masaya yatırarak en kısa sürede birlikte çözüm üreteceğiz” diye konuştu.

meleknur cengiz meleknur cengiz

YORUMLAR