Medyacark Haber Sitesi
HV
18 TEMMUZ Perşembe 19:41
Advert Advert Advert

BABAM CEVAT AYHAN’IN YOLUNDAN GİDECEĞİM

Saadet Partisi Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ömer Ayhan seçim çalışmalarına rahmetli babası Cevat Ayhan’ın Akyazı’daki mezarını ziyaret ederek start verdi.

YEREL
Giriş Tarihi : 29-01-2024 20:26
BABAM CEVAT AYHAN’IN YOLUNDAN GİDECEĞİM

Dün Saadet Partisi il binasında gerçekleştirdiği basın açıklamasında partililer tarafından yoğun bir sevgi seliyle karşılanan Ömer Ayhan bugün eski Bayındırlık ve İskan Bakanı, Sakarya’nın sevilen isimlerinden rahmetli Cevat Ayhan’ın mezarını ziyaret etti. Babasının mezarı başında dua eden Ayhan önemli açıklamalarda bulundu. ‘’Bizler doğrunun, hakkın, adil olanın ne olduğunu, nasıl çalışılacağını, nasıl çözüm üretileceğini, insanlara nasıl yaklaşılacağını yaşayarak gösteren büyüklerimizin evlatlarıyız.’’diyen Saadet Partisi Sakarya
Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ömer Ayhan ‘’Ben bugün ‘kamu görevi yaparken çayınızın  yanındaki şekerden bile tasarruf edeceksiniz’ diyen, bakanlığı süresince milletin hakkını bırakın  yakınlarınailtimas geçmeyi, bakanlığın ailesine tahsis ettiği aracı kendi ailesine bile kullandırmayan bir babanın evladıyım. Devletin işinde devletin mumunu, kendi işinde kendi mumunu kullanan Hz.Ömer’i kendisine örnek alan ve bu hürmetle oğlunun ismini de Ömer koyan bir babanın oğluyum. Bugüne kadar babama ve ismime layık bir hayat sürmeye çalıştım. Bugünden sonra başkan olduğumda da babama ve ismime layık bir şekilde Sakarya’ya hizmet edeceğim.’’diye konuştu.

meleknur cengiz meleknur cengiz

YORUMLAR